MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17388173

nr 1738 8173

Bokhylla

Ek, 1920-tal. Bredd: 112 cm. Djup: 30 cm. Höjd: 130 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:48:39

10/11 15:56:57 1      Vinnande bud